34560775_2213535368673102_1612489125607243776_oMistrzostwa Polski w pływaniu w płetwach gr E(10-11lat) i D(12-13lat) Kościerzyna 2-3.06.2018 już za nami!.
Podczas minionego weekendu, odbyły się najważniejsze zawody w
roku – MP dla najmłodszych grup wiekowych.
Na zawody wystawiliśmy 9 wyjątkowo silnych Rekinów
Po pasjonujących i równie wyczerpujących
startach, na szczególne wyróżnienia zasługują:Wiktor Smoszna, który na 6 startów
indywidualnych, stawał za każdym razem na
podium, uzyskując 3 razy tytuł Mistrza Polski
oraz jedno Wicemistrzostwo Polski, co
uplasowało go na trzecim miejscu w klasyfikacji
zawodników z całych zawodów.

34693643_2213535962006376_7138524138905272320_oNikola Bilińska, zdobywając podium 5 razy, w
tym uzyskując dwa tytuły Mistrzyni Polski oraz
dwa tytuły Wicemistrzyni Polski!

Bartek Szczepaniak, upodobał sobie srebro i
zdobył aż 5 tytułów Wicemistrza Polski, co
czyni go Mistrzem w zdobywaniu Wicemistrza
Dla potwierdzenia uzyskał również
Wicemistrzostwo w ogólnej klasyfikacji podczas
całych zawodów.

Karol Grudziński, zdobył wicemistrzostwo Polski
na 400m pp oraz 3 miejsce podczas swojego
debiutanckiego startu na 800m pp – mamy nowego
długodystansowaca w klubie

Na ogromne brawa również zasługuje fenomenalna
sztafeta męska Rekinów w gr E, w składzie: Michał Buchla, Wiktor Smoszna, Bartek Szczepaniak, Szymon Tabaszewski, która podczas swoich dwóch startów zdobyła dwa razy tytuł
Mistrza Polski, Chłopaki wygrali swoje starty w podczas sztafety 4x50pp oraz 4x50bf.

Ponadto, wszyscy nasi zawodnicy dzięki
wyjątkowo ciężkiej pracy i ogromnej
determinacji, ustanowili wiele osobistych
rekordów życiowych. Na zawodach pierwszy raz
reprezentował nasz klub Mikołaj Pukas oraz
Szymon Tabaszewski.

Przed nami upragnione Wakacje i czas na w pełni
zasłużony odpoczynek! W sierpniu jedziemy na
obóz sportowy Rekinów, a od września wracamy do pracy
na basenie i przygotowań do kolejnych zawodów!

Pełne podsumowanie i zestawienie naszych
zdobyczy!

Bilińska Oliwia
25pw 13.33 15.
50pp 30.21 22.
50bf 34.04 24.
100bf 1:13.42 23.
100pp 1:05.44 20.
200bf 2:37.25 16.

Bilńska Nikola
100bf 54.91 brąz!
100pw 51.99 srebro!
100pp 50.01 złoto!
200pp 1:51.10 złoto!
200bf 2:00.36 srebro!

Buchla Michał
25pw 13.21 8.
50pp 29.58 4.
50bf 32.16 11.
100bf 1:09.85 6.
100pp 1:08.69 5.
200bf 2:36.84 5.

Grudziński Karol
25pw 10.19 8.
50pp 23.81 13.
100pp 56.19 12.
200pp 2:04.16 4.
400pp 4:22.10 srebro!
800pp 9:34.03 brąz!

Pukas Mikołaj
25pw 12.56 19.
50pp 30.13 28.
50bf 28.69 21.
100pp 1:07.90 20.
200bf 2:22.00 14.

Smoszna Wiktor
25pw 11.66 brąz!
50pp 27.10 srebro!
50bf 29.56 brąz!
100pp 1:01.38 złoto!
200pp 2:08.88 złoto!
400pp 4:32.99 złoto!

Szczepaniak Bartek
25pw 12.13 4.
50bf 29.33 srebro!
100bf 1:02.99 srebro!
200pp 2:18.19 srebro!
200bf 2:24.03 srebro!
400pp 5:01.30 srebro!

Szczepaniak Maciej
25pw 10.14 7.
50pp 22.72 11.
50bf 25.10 10.
100bf 55.00 8.
100pp 49.85 7.
200bf 2:02.29 5.

Tabaszewski Szymon
25pw 13.97 9.
50pp 33.58 12.
50bf 35.74 18.
100bf 1:22.93 18.
100pp 1:17.25 10.
200bf 3:11.27 12.

Sztafeta E w składzie: Buchla Michał, Smoszna Wiktor,  Szczepaniak Bartek, Tabaszewski Szymon

Sztafeta 4x50pp  Mistrzostwo Polski z czasem 1:57.48

Sztafeta 4x50bf  Mistrzostwo Polski z czasem 2:09.26

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram