ZNAKOMITY WYSTĘP UKS „REKIN” SP-50 WROCŁAW13002416_1027267287365633_2047909623880147806_o

W I EDYCJI KLUBOWEGO PUCHARU POLSKI W OLECKU W DNIACH 09 – 10. 04.2016 R.

Klub nasz znakomicie przygotował się i zaprezentował w nowym sezonie startowym 2016r. Zajmując w

I EDYCJI   KLUBOWEGO PUCHARU POLSKI W OLECKU II MIEJSCE DRUŻYNOWO W KRAJU – gdzie zaprezentowało się 200 zawodników z 14 klubów .

Zawodnicy naszego klubu Rekin z SP-50 Wrocław zajmowali na tych zawodach następujące miejsca w swoich kategoriach wiekowych :

 

KATEGORIA – E   ( dzieci 2005 rok i młodsi.)          

Bilińska       Nikola   – 2005 r.   –

I m-ce złoty medal                na dystansie 100 m bifins                   – 01;04,01

I m-ce złoty medal               na dystansie 200 m po powierzchni   – 02;19,76

III miejsce brązowy medal     na dystansie 100 m po powierzchni   – 01;03,38

Grudziński   Karol     – 2005 r.   – uczeń SP-50

I m-ce złoty medal              na dystansie 200 m po powierzchni   – 02;18,91

V miejsce                                  na dystansie 100 m po powierzchni   – 01;42,73

VI miejsce                                   na dystansie 100 m bifins                     – 01;06,97

Frankowski   Miłosz   – 2006 r.

IV miejsce                                   na dystansie   50 m po powierzchni   – 00;29,78

V miejsce                                   na dystansie 200 m bifins                    – 02;42,69

VII miejsce                                   na dystansie   50 m bifins                   – 00;31,05

 

KATEGORIA – D   ( Junior mł. 2004 – 2003 )

 Szymczak     Szymon   – 2003r.   – uczeń SP-50

IV miejsce                                   na dystansie 100 m po powierzchni – 01;00,52

XI miejsce                                   na dystansie   50 m po powierzchni   – 00:34,25

Gawron       Oliwier   –   2003r.   – uczeń SP-50

I miejsce złoty medal             na dystansie   50 m bifins                     – 00:23,17

I miejsce złoty medal             na dystansie 100 m bifins                     – 00;51,91

I miejsce złoty medal             na dystansie 200 m bifins                     – 01;53,67

Molendo     Aleksandra – 2004r. –   wyniki poza 8 miejscem. ( 9 , 11 , 15 )

 

KATEGORIA – C   ( Junior   – 2002 – 2001 )

Kloc          Natalia         –   2001 r.

III miejsce brązowy medal       na dystansie 400 m po powierzchni – 04;25,45

V miejsce                                   na dystansie 100 m po powierzchni –   00;51,83

IX miejsce                                   na dystansie   50 m po powierzchni –   00;24,19

Siwicki       Rafał           –   2002r.   – absolwent SP-50

I   miejsce złoty medal           na dystansie   100 m bifins                   –   00;49,34

II   miejsce srebrny medal       na dystansie     50 m pod wodą         –   00;18,98

II   miejsce srebrny medal       na dystansie   50 m po powierzchni –   00;19,12

 

KATEGORIA   – B   ( Junior St. –   2000 – 1999 )

 Jopp         Matylda       –   1999 r.

II miejsce srebrny medal       na dystansie   200 m bifins                   – 02;00,01

III miejsce brązowy medal     na dystansie   100 m bifins                   – 00;52,78

III miejsce brązowy medal     na dystansie   400 m po powierzchni – 03;57,70

Frankowski   Dominik   –   2000 r.

II miejsce srebrny medal     na dystansie     400 m po powierzchni   – 03;38,47

II miejsce srebrny medal     na dystansie     200 m po powierzchni   – 01;40,25

III miejsce brązowy medal   na dystansie     100 m bifins                     – 00;47,49

                      

KATEGORIA   – A   ( Senior   1998r. – starsi )

 DołęgaKoziorowska Beata – 1995r.

III miejsce brązowy medal na dystansie       50 m bifins                     – 00;25,94

III miejsce brązowy medal na dystansie       50 m po powierzchni   – 00;22,93

V   miejsce                                                           100 m po powierzchni   – 00;49,88

Stachowiak     Agnieszka       – 1998r.

I   miejsce złoty medal         na dystansie     100 m pod wodą             – 00;47,92

II   miejsce srebrny medal     na dystansie      50 m pod wodą             – 00;22,30

VII miejsce                                 na dystansie     100 m po powierzchni   – 00;51,00

Sarna               Joanna            – 1996 r.

II miejsce srebrny medal     na dystansie     400 m po powierzchni   – 03;55,04

IV miejsce                                 na dystansie       100 m po powierzchni   – 00;46,99

V   miejsce                                 na dystansie       200 m po powierzchni   – 01;48,15

Kłosiński         Jakub                 – 1992 r.

II   miejsce srebrny medal     na dystansie       400 m po powierzchni   – 03;38,11

IV miejsce                                 na dystansie       200 m po powierzchni   – 01;37,62

IV miejsce                                 na dystansie         50 m pod wodą           – 00;18,86

Kempa           Bartosz            – 1989 r.

I   miejsce złoty medal         na dystansie           50 m bifins                   – 00;19,71

I   miejsce złoty medal         na dystansie           50 m po powierzchni – 00;16,66

I   miejsce złoty medal         na dystansie       100 m bifins                   – 00;43,39

 

Zawodnicy z Rekina SP-50 Wrocław ogólnie wywalczyli ilość następujących medali.

Złotych         –       11 medali.

Srebrnych     –         8 medali

Brązowych   –         7 medali.

           Zarząd Klubu UKS „ REKIN „ SP – 50 Wrocław serdecznie dziękuje wszystkim zawodnikom startujących w I Edycji Klubowego Pucharu Polski w Olecku i osiągnięciu tak dobrych wyników.

Zapraszamy na treningi i przygotowanie się do II Edycji KPP – Chodzież.

Prezes Klubu.

Marian Bigos.