18892965_1779227558770554_3949921966039863592_n
WSPANIAŁY WYSTĘP NAJMŁODSZYCH REKINÓW! W ten weekend odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów kategorii E i D w Chodzieży. Nasi zawodnicy zaprezentowali wspaniałą formę i zajmowali bardzo dobre wysokie miejsca.
Jak zaczęły sie starty naszych zawodników? W pierwszym bloku zawodów w najmłodszej kategorii w konkurencji 400m po powierzchni Karol Grudziński zajął pierwsze miejsce, a tuż za nim na trzecim miejscu uplasował się Wiktor Smoszna. W konkurencji 100m bifins drugie miejsce zajął Michał Dyrda, a na czternastym miejscu uplasował sie Bartek Szczepaniak. W starszej kategorii Maciej Szczepaniak zajął piętnaste miejsce na tym dystansie, tak samo jak Aleksandra Molendo w kategorii dziewcząt. Na 50m po powierzchni po raz kolejny Karol Grudziński zdeklasował rywali zajmując pierwsze miejsce, tuż za nim jego klubowi koledzy: na wysokim piątym miejscu Michał Dyrda, na dziesiątym Wiktor Smoszna, na dwunastym Bartek Szczepaniak. W starszej kategorii Maciej Szczepaniak zajął szesnaste miejsce, a u dziewcząt dziewiętnaste miejsce zajęła Ola Molendo. Na koniec pierwszego bloku sztafeta najmłodszych chłopaków 4x100m bifins w składzie: Michał Dyrda, Bartek Szczepaniak, Wiktor Smoszna, Karol Grudziński zajęła trzecie miejsce, tuż za drużyną z Olecka i Chodzieży.
18893300_1779227555437221_1774528520693510400_nW drugim bloku na 100m po powierzchni Karol Grudziński ponownie uplasował sie na pierwszym miejscu, tuż za nim na czwartym miejscu Michał Dyrda, na ósmym Wiktor Smoszna, a na dwunastym Bartek Szczepaniak. W starszej kategorii Maciej Szczepaniak zajął trzynaste miejsce, u dziewcząt natomiast Nikola Bilińska zajęła dziewiąte miejsce, a jej koleżanka Ola Molendo piętnaste. Na dystansie 200m bifins Karol Grudziński zajął wysokie drugie miejsce, na czwartym znalazł sie Michał Dyrda, a na szesnastym Bartek Szczepaniak. W kategorii D Maciek Szczepaniak zajął dwunaste miejsce, jesli chodzi o dziewczyny to wysokie szóste miejsce zajęła Nikola Bilińska, przed Olą Molendo na miejscu osiemnastym. Na koniec dnia ta sama sztafeta na 4x100m po powierzchni zajęła wspaniałe pierwsze miejsce!!!!
W niedziele nasi zawodnicy zaliczyli debiut na dystansie 400m bifins. Michał Dyrda uplasował sie na wspaniałym drugim miejscu, natomiast starszy kolega Maciek Szczepaniak zajął wysokie 7 miejsce, a starsza koleżanka Nikola Bilińska zajęła miejsce ósme. Na dystansie 200m po powierzchni Karol Grudziński ponownie wygrał zajmując pierwsze miejsce, jego kolega Wiktor Smoszna uplasował sie na miejscu piątym, a na siódmym miejscu Bartek Szczepaniak. Starsza koleżanka Nikola Bilińska zajęła wysokie piąte miejsce, a Ola Molendo siódme. Na dystansie 50m bifins Karol Grudziński zajął drugie miejsce, tuż za nim na podium stanął Michał Dyrda, na czternastym miejscu uplasował sie Bartek Szczepaniak. Starszy – Maciek Szczepaniak uplasował sie na 15 miejscu, u dziewcząt dwudzieste pierwsze miejsce zajęła Ola Molendo. Na koniec rozegrana została sztafeta 4x50m po powierzchni w ktorej panowie ponownie zajęli pierwsze miejsce!
W klasyfikacji generalnej drugie miejsce zajął Michał Dyrda, a na trzecim miejscu podium stanął Karol Grudziński.
Serdecznie gratulujemy zawodnikom, rodzicom i trenerowi osiągnięć!

18814395_1779227658770544_8711958484900404868_n18882176_1779227602103883_5044040428715686673_n