P20180325_143921odczas minionego tygodnia odbyła się w Olecku pierwsza runda Klubowego Pucharu Polski, w której wzięło udział 10 zawodników z Rekina Wrocław. Starty pokazały na jakim etapie stoimy w 2018 roku – wysokim. 😉 Świadczy o tym między innymi 9 złotych, 8 srebrnych oraz 6 brązowych medali, które wywalczyły nasze Rekiny. Przy takiej frekwencji medalowej, co drugi start Rekina kończył się na podium! Zdecydowanie najbardziej zadomowił się tam Wiktor, który wygrał wszystkie swoje starty. Miłym zaskoczeniem okazały się również starty Olka i Maksa, którzy już podczas swoich debiutanckich startów zdobyli swoje pierwsze zdobycze medalowe! Do worka z medalami również dorzuciła się Zuza, Nikola i Michał, a także sztafety, które dzielnie walczyły do ostatnich metrów w składzie: Oliwia, Nikola, Olek i Wiktor, zdobywając drugie i trzecie miejsce w juniorskich sztafetach. Ponadto w klasyfikacji najlepszych zawodników w swojej grupie Wiktor zdobył drugie miejsce, a Nikola i Olek trzecie! Zawody poza „złomem” 😉 dostarczyły nam dużo emocji, kilka życiówek i wiele doświadczenia, które na pewno zaowocuje jeszcze lepszymi wynikami sportowymi! 😊20180325_142222 20180325_111107 20180325_110204 20180324_171651 20180324_143514