Spis rekordów klubu UKS Rekin do 3.06.2018

Kobiety – grupa E

25pw

00:11.18

Katarzyna Sałaban

50pp

00:24.83

Sylwia Kempa

100pp

00:55.48

Sylwia Kempa

200pp

02:03.86

Joanna Sarna

2007

Jastrzębie Zdrój

400pp

04:24.69

Joanna Sarna

2007

Jastrzębie Zdrój

50bf

00:27.77

Nikola Bilińska

2016

Kościerzyna

100bf

01:01.01

Nikola Bilińska

2016

Kościerzyna

200bf

02:29.10

Matylda Jopp

2010

Świętochłowice

400bf

 

 

Mężczyźni – Grupa E

25pw

00:11.08

Karol Grudziński

2017

Olecko

50pp

00:25.00

Paweł Bierć

100pp

00:55.80

Paweł Bierć

200pp

02:02.94

Paweł Bierć

400pp

04:19.54

Wiktor Smoszna

2018

            Gliwice

50bf

00:26.43

Michał Dyrda

2017

Chodzież

100bf

00:59.49

Michał Dyrda

2017

Chodzież

200bf

02:14.79

Wiktor Smoszna

2018

Gliwice

400bf

04:36.38(RP)

Wiktor Smoszna

2018

Gliwice

 

 

Kobiety – grupa D

25pw

00:10.03

Matylda Jopp

2012

Oborniki Wielkopolskie

100pw

00:45.70

Agnieszka Stachowiak

2011

Wrocław

50pp

00:22.05

Joanna Sarna

2009

Poznań

100pp

00:48.36

Joanna Sarna

2009

Poznań

200pp

01:49.66

Joanna Sarna

2009

Poznań

400pp

04:05.17

Joanna Sarna

2009

Poznań

800pp

08:26.07

Joanna Sarna

2009

Poznań

50bf

00:25.74

Matylda Jopp

2012

Jastrzębie Zdrój

100bf

00:54.91

Nikola Bilińska

2018

Kościerzyna

200bf

02:00.36

Nikola Bilińska

2018

Kościerzyna

400bf

04:29.57

Nikola Bilińska

2018

Kościerzyna

 

 

Mężczyźni – Grupa D

25pw

00:10.14

Maciej Szczepaniak

2018

Kościerzyna

100pw

00:49.49

Rafał Siwicki

2015

Jastrzębie Zdrój

50pp

00:20.27

Rafał Siwicki

2015

Jastrzębie Zdrój

100pp

00:48.86

Maciek Szczepaniak

2018

Toruń

200pp

01:50.81

Paweł Bierć

400pp

04:01.14

Paweł Bierć

800pp

08:31.49

Karol Grudziński

2018

Gliwice

50bf

00:22.76

Oliwier Gawron

2016

Kościerzyna

100bf

00:49.77

Rafał Siwicki

2015

Jastrzębie Zdrój

200bf

01:50.28

Oliwier Gawron

2016

Kościerzyna

400bf

04:39.73

Miłosz Frankowski

2018

Kościerzyna

 

 

Kobiety – Grupa C

50pw

00:20.62

Matylda Jopp

2013

Olsztyn

100pw

00:43.76

Sylwia Kempa

2006

Moskwa

400pw

03:47.83

Agnieszka Stachowiak

2013

Olsztyn

800pw

08:11.48(RP)

Agnieszka Stachowiak

2013

Kościerzyna

50pp

00:20.86

Joanna Sarna

2010

Świętochłowice

100pp

00:47.91

Sylwia Kempa

200pp

01:45.76

Joanna Sarna

2011

Jastrzębie Zdrój

400pp

03:44.59

Joanna Sarna

2010

Świętochłowice

800pp

08:22.52

Agnieszka Stachowiak

2012

Gliwice

1500pp

16:12.52

Monika Zaręba

50bf

00:24.70

Joanna Sarna

2011

Kórnik

100bf

00:53.57

Matylda Jopp

2014

Olecko

200bf

02:02.39

Joanna Sarna

2010

400bf

04:29.57

Nikola Bilińska(gr.D)

2018

Kościerzyna

 

 

Mężczyźni – Grupa C

50pw

00:18.52

Rafał Siwicki

2016

Gliwice

100pw

00:45.06

Dominik Frankowski

2015

Jastrzębie Zdrój

400pw

04:03.64

Teodor Malinowski

2011

Świętochłowice

800pw

07:24.51(RP)

Wojciech Lipka

1998

Pescara

50pp

00:19.12

Rafał Siwicki

2016

Olecko

100pp

00:44.61

Marcin Sarna

200pp

01:41.00

Dominik Frankowski

2015

Jastrzębie Zdrój

400pp

03:40.91

Bartosz Kempa

800pp

08:07.62

Bartosz Kempa

1500pp

50bf

00:21.84

Rafał Siwicki

2016

Kościerzyna

100bf

00:46.55

Rafał Siwicki

2016

Kościerzyna

200bf

01:51.95

Rafał Siwicki

2016

Chodzież

400bf

04:39.73

Miłosz Frankowski(gr.D)

2018

Kościerzyna

 

 

Kobiety – Grupa B

50pw

00:19.64

Sylwia Kempa

2007

Ostrowiec Świętokrzyski

100pw

00:42.98

Sylwia Kempa

2007

Ostrowiec Świętokrzyski

400pw

03:47.83

Agnieszka Stachowiak(gr.C)

2013

Olsztyn

800pw

08:11.48

Agnieszka Stachowiak(gr.C)

2013

Kościerzyna

50pp

00:21.07

Joanna Sarna

2012

Oborniki Wielkopolskie

100pp

00:45.93

Joanna Sarna

2013

Trzebnica

200pp

01:38.90

Joanna Sarna

2013

Szczecin

400pp

03:35.63

Joanna Sarna

800pp

08:22.52

Agnieszka Stachowiak(gr.C)

2012

Gliwice

1500pp

16:12.52

Monika Zaręba

50bf

00:24.11

Matylda Jopp

2016

Chodzież

100bf

00:52.23

Matylda Jopp

2016

Kościerzyna

200bf

02:02.39

Joanna Sarna

400bf

04:29.57

Nikola Bilińska(gr.D)

2018

Kościerzyna

 

 

Mężczyźni – Grupa B

50pw

00:17.17

Marcin Sarna

2010

Świętochłowice

100pw

00:40.26

Maciej Filiński

2011

Wrocław

400pw

03:13.39

Wojciech Lipka

2001

Aguascalietes

800pw

07:04.23

Wojciech Lipka

2000

Saint Petersburg

50pp

00:17.90

Marcin Sarna

2010

Świętochłowice

100pp

00:40.43

Marcin Sarna

200pp

01:34.43

Marcin Sarna

2010

Świętochłowice

400pp

03:27.99

Paweł Bierć

800pp

08:07.62

Bartosz Kempa (gr.C)

1500pp

14:20.58

Wojciech Lipka

50bf

00:21.00

Maciej Filiński

2011

Świętochłowice

100bf

00:46.14

Marcin Sarna

200bf

01:45.77

Paweł Bierć

400bf

04:39.73

Miłosz Frankowski(gr.D)

2018

Kościerzyna

 

 

Kobiety – Grupa A

50pw

00:19.51

Natalia Uścinowicz

2011

Szczecin

100pw

00:42.98

Sylwia Kempa

400pw

03.47.87

Agnieszka Stachowiak

2013

Gliwice

800pw

50pp

00:20.61

Natalia Uścinowicz

2012

Kościerzyna

100pp

00:45.18

Natalia Uścinowicz

2011

Kórnik

200pp

01:43.38

Natalia Uścinowicz

2012

Kościerzyna

400pp

03:45.62

Sylwia Kempa

800pp

08:22.52

Agnieszka Stachowiak(gr.C)

2012

Gliwice

1500pp

16:12.52

Monika Zaręba(gr.B)

50bf

00:22.78

Natalia Uścinowicz

2011

Kórnik

100bf

00:50.38

Natalia Uścinowicz

2012

Oborniki Wielkopolskie

200bf

02:02.04

Matylda Jopp

2017

Gliwice

400bf

04:27.16

Matylda Jopp

2017

Gliwice

 

 

Mężczyźni – Grupa A

50pw

00:15.54

Bartosz Kempa

2012

Kościerzyna

100pw

00:34.19

Aleksander Polak

2001

Eger

400pw

02:50.13(RP)

Aleksander Polak

2002

Patra

800pw

06:20.14(RP)

Aleksander Polak

2004

Szanghaj

50pp

00:16.34

Bartosz Kempa

2016

Chodzież

100pp

00:36.89

Bartosz Kempa

2012

Kościerzyna

200pp

01:26.00

Aleksander Polak

400pp

03:19.98

Jakub Kłosiński

2012

Oborniki Wielkopolskie

800pp

07:23.31

Maciej Koźmiński

1500pp

14:20.58

Wojciech Lipka

50bf

00:19.21

Bartosz Kempa

2012

Kościerzyna

100bf

00:42.77

Bartosz Kempa

2012

Kościerzyna

200bf

01:40.59

Bartosz Kempa

2013

Kościerzyna

400bf

04:10.33

Anton Danylenko

2018

Olsztyn

 

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram